خدمات ما

business-man-2

شرکت خدماتی و مسافرتی پرواز آرام آبی ، دارای مجور رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری با قوی‌ترین زیرساخت‌ها، کامل‌ترین شبکه‌ی توزیع و بالاترین استانداردها، همواره می‌کوشد تا به مشتریان خود برترین خدمات را ارائه دهد.

خدمات قابل ارائه توسط تیم ما

اخذ وقت سفارت

کادر مجرب و با سابقه پرواز آرام آبی توانایی گرفتن و اخذ وقت سفارت از تمامی سفارت خانه‌ها را دارند. در راستای اخذ ویزای مالتیپل کانادا ، پس از ثبت نام، بلافاصله برای شما از سفارت کانادا واقع در آنکارا ترکیه درخواست وقت ملاقات جهت اخذ ویزای توریستی کانادا می‌گردد. در ظرف یک هفته تا یک ماه و نیم، تاریخ دقیق وقت سفارت به شما اعلام می‌گردد.

پر کردن فرم اپلیکیشن ویزا

بهتر است بدانید که هرگونه اشتباهی در فرم اپلیکشن ویزا منجر به رد درخواست شما از سوی سفارت‌ها می‌گردد. سفارت کانادا، بیشتر از دیگر سفارت‌ها به فرم اپلیکشن دقت می‌کند و کوچکترین خطا در پر کردن این فرم، بی هیچ شکی منجر به رد درخواست ویزای شما خواهد شد. پر کردن این فرم توسط افراد مجرب و کارکشته که با پیچ و خم این کار آشنایی کامل دارند، توصیه اکید پرواز آرام آبی به شما همراهان گرامی می‌باشد.

بیمه مسافرتی

از دیگر خدمات ما، صدور انواع بیمه‌نامه به اقصی نقاط جهان با نازلترین قیمتهاست. بیمه نامه صادر شده تحت شرکت بیمه رایس شوترز آلمان می‌باشد، که در صورت برروز هرگونه مشکلی با شماره تلفن نوشته شده در بیمه تماس بگیرید. پشتیبانی فارسی زبان در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما عزیران خواهد بود. کارگزاران بیمه در اسرع وقت خود را به شما رسانده و پاسخگوی تمامی نیازهای شما خواهند بود.

صدور بلیط پرواز

ما می‌توانیم مشاور خوبی برای شما در گرفتن بلیط هواپیما در اقصی نقاط جهان باشیم. کافی است که مقصد خود را به ما اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن، بلیط شما صادر گردد. لازم به ذکر است که بلیط‌های اخذ شده برای مسافران با کمترین نرخ ممکن خواهد بود.

صدور بلیط قطار

شرکت خدمات مسافرتی پرواز آرام آبی می‌تواند در صورت وجود، بلیط قطار بین‌شهری بین تمامی شهرهای اروپایی و دیگر شهرهای جهان با قیمت مناسب را برای شما مسافران عزیز فراهم کند.

تور انفرادی

از دیگر خدماتی که شرکت مسافرتی پرواز آرام آبی در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد، تورهای انفرادی است. شما می‌توانید مطمئن باشید تا با مناسب‌ترین قیمت، سفری دلپذیر با توری با کیفیتی مناسب و راضی‌کننده در پیش رو خواهید داشت.

تـور آنکارا

از جمله خدمات اخذ ویزای مالتیپل کانادا  که در اختیار مسافران قرار می‌گیرد، تور آنکاراست. پس از ثبت نام و اعلام وقت سفارت به مسافران، مسافران باید خود را برای انگشت نگاری در سفارت کانادا آماده نمایند. این تور که شامل اقامت در هتل 5 ستاره به مدت سه شب و چهار روز در آنکارا می‌باشد و خدمات روبرو را شامل می‌شود:

کارگزار فارسی زبان

مسافران ما می‌تواند از همراهی کارگزار فارسی زبان در سفارت کانادا در آنکارا ترکیه خاطر جمع باشند.

ترانسفر فرودگاهی

مسافران به محض رسیدن به فرودگاه، توسط ترانسفری که از قبل برایشان رزرو شده، مستقیم به هتل مورد نظر خود منتقل می‌شوند و بعد از چهار روز از هتل مستقیما به فرودگاه پیکاپ می‌شوند. همچنین از هتل مستقیم به سفارت کانادا و از آنجا به هتل منتقل خواهند شد.

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

مراحل اخذ ویزای کانادا

 • مشاوره و تعیین نوع ویزا درخواستی کانادا جهت تعیین هدف از سفر

 • جمع آوری مدارک مورد نیاز و ترجمه آن
 • تکمیل فرم درخواست ویزای کانادا
 • انتخاب کنسولگری مورد نظر جهت ارسال مدارک و حضور برای انگشت نگاری
 • اخذ وقت سفارت کانادا
 • خدمات پیکاپ ویزا کانادا
 • اخذ ویزای کانادا
مراحل اخذ ویزای کانادا
  لوگوی مشاوران ویزا کانادا

  مشاوران ویزا کانادا زیر مجموعه شرکت خدماتی و مسافرتی پرواز آرام آبی ، دارای مجور رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری با قوی‌ترین زیرساخت‌ها و بالاترین استانداردها، همواره می‌کوشد تا به مشتریان خود برترین خدمات را ارائه دهد.

  آدرس:

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) ، خیابان ۲۳ ، پلاک ۹ ، طبقه اول ، واحد ۲

  شماره تماس:

  88727240 – 021

  ایمیل:

  parvazearam2015@gmail.com